STARTSIDA.
TJÄNSTER.
FÖRETAGET.
PROJEKTSTYRNING.
DESIGN.
KONTAKT.




Kontakt

Lennart Augustsson
Projektör; Civilingenjör SVR
lennart@designpartners.nu
070-590 48 19

Kerstin Westerlund
Projektör; Ingenjör
kerstin@designpartners.nu
021-18 20 63
073-209 42 06

Reino Nordlund
VD
Projektör; Högskoleingenjör
reino@designpartners.nu
021-18 20 85
073-209 42 09

Dennis Palmkvist
Projektör; Högskoleingenjör
dennis@designpartners.nu
021-18 20 64
073-209 42 07

Klara Löf
Projektör; Högskoleingenjör
klara@designpartners.nu
021-38 15 89
073- 209 42 03


Hans Bryngelsson
Projektör; Högskoleingenjör
hans@designpartners.nu
021-34 99 66
073-209 42 08

Jonas Kättström
Projektör; Högskoleingenjör
jonas@designpartners.nu
021-38 12 92
073-209 42 02

Karolina Öhlén
Projektör; Högskoleingenjör
karolina@designpartners.nu
021-18 06 90
070-953 27 35

Mansur Gavriel Bag Mansur Gavriel sac Mansur Gavriel Sac louis vuitton iPhone 6 coque louis vuitton iPhone 6 skal louis vuitton skal iPhone 6s Marc Jacobs Väskor Celine Väska MCM taschen